Ana Sayfa > Semerci Yayınları > Cüce Gurami Erkeğinin Bitmez Çilesi!

Cüce Gurami Erkeğinin Bitmez Çilesi!

Semerci Yayınları

Cüce Gurami; doğal yaşam alanı Asya olan, yaklaşık beş cm boyunda barışçıl bir akvaryum balığıdır. Büyük ve saldırgan balıklarla birlikte beslenmemesi gerekir. Akvaryumun orta ve üst düzeylerinde yüzerler. Vikipedi “Sevgilime geldiğim günün gecesi…” dedi Ebru, sinirle: “Hâlâ y

Temin Süresi : 3 Gün
% 25indirimli
20,00 TL 15,00 TL
  • AÇIKLAMA
  • YORUMLAR

Cüce Gurami; doğal yaşam alanı Asya olan, yaklaşık beş cm boyunda barışçıl bir akvaryum balığıdır. Büyük ve saldırgan balıklarla birlikte beslenmemesi gerekir. Akvaryumun orta ve üst düzeylerinde yüzerler.
Vikipedi


“Sevgilime geldiğim günün gecesi…” dedi Ebru, sinirle: “Hâlâ yatamadığımız yetmiyormuş gibi; yumurtlayası tutan Cüce Gura- mi’ler rahatsız olmasınlar diye, fısıltıyla mı konuşacağız yani?”
“Üzgünüm güzelim!” dedim ben de:“Sen yatabilirsin tabi ama eğer yatmayacaksan yumurtlama bitenedek,sessiz ol lütfen!”
“Ne kadar sürer bu?”
“İki saate başlarlarsa; hadi olsun, üç saat!”
“Neye başlarlarsa?”
“Yumurtlamaya!”
“Düzüşmeye mi, yani?
“Bildiğin şekliyle değilse bile, bir anlamda!”
“Bildiğim şekliyle veya başkaşekilde;düzüşmek denilen olay,işimi gücümü bırakarak özlemle sana koşturmamın nedeni olan, bildiğimiz düzüşmektir işte!”
“Pekâlâ, dediğin gibi olsun!”
“Bu kadar umursamaz olabildiğine göre, bir haftadır görmedi- ğim ve çok özlediğim sevgilime,söylemeye utandığın o işi yapa- bilmek için geldiğiminfarkında değilsin herhâlde; öyle mi?”
“Hiç olur mu? Bir tanem!Özlemimizi her şekilde giderebiliriz ama diğeri için sabırlı ol lütfen!”
“İyi, aman!Sevişemeyeceksek eğer, uyumam içinerken daha zaten; bir kadeh, kanyak içeyim bari! İster misin sen de?”
“İstemiyorum ama bir kahve yaparsan, sevinirim!”
“Sen bilirsin!” diye söylenmişti Ebru, alayla! Odanın diğer ta-rafındakimutfak tezgâhına yürürken ise: “Bu gece mecburenbir akvaryum Pornosu izleyeceğiz madem…” diyerek, mırıldanıyor- du bir yandan: “Yanında kanyak, hiçte fena olmazdı oysa!”


Basım Ayı: 11 Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 1 Sayfa Sayısı: 192 En: 13.50 Boy: 19.50 Cilt Tipi: Ciltsiz Kağıt Cinsi: 2. Hamur Basıldığı Ülke: Türkiye ISBN: 9786059387040
GÜNÜN FIRSATI - % 34 İNDİRİMLİ
Halil İnalcık
Devlet-i ‘Aliyye’nin birinci cildi Osmanlı Devleti’nin bir beylikten Balkanlar ve Ortadoğu’ya hükmeden güçlü bir imparatorluğu dönüşümünü konu alır. İkinci cilt ise padişah otoritesinin zayıfladığı ve yok olduğu 17. Yüzyılın ilk yarısındaki iktidar mücadelesini inceler ve Köprülü Mehmed Paşa’nın